/
Linia 46
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
Objaśnienia:
L
− kurs z przez: Osowo LęborskieKierunek: Dziechno | |||
Przystanki: | Km: | ||
---|---|---|---|
Cewice | |||
0,0 | |||
6,0 | |||
6,6 | |||
7,9 | |||
8,6 | |||
9,4 | |||
10,9 | |||
Cewice | |||
12,3 | |||
13,1 | |||
13,8 | |||
15,3 | |||
15,9 | |||
16,3 | |||
17,8 | |||
19,1 | |||
23,5 | |||
25,4 |