/
Linia 8
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej | |
14 | |
15 |
Objaśnienia:
C
− kurs do: ChmielnoKierunek: Zawory | |||
Przystanki: | Km: | ||
---|---|---|---|
Kartuzy | |||
0 | |||
0 | |||
2 | |||
4 | |||
6 | |||
8 | |||
Chmielno | |||
10 | |||
11 | |||
13 | |||
14 | |||
15 | |||
16 |
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej | |
14 | |
15 |