/
Linia 806
Od poniedziałku do piątku | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 |
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Skrzeszewo, Przyjaźń, LniskaD
− kurs do: Babi DółKierunek: Żukowo, Urząd Gminy |
Przystanki: |
---|
Kartuzy |
Żukowo |
Kartuzy |
Od poniedziałku do piątku | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 | |
17 |