/
Linia 806
Od poniedziałku do piątku | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 |
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Skrzeszewo, Przyjaźń, LniskaG
− kurs przez: Glincz SkrzyżowanieK
− kurs do: Kartuzy, DworzecKierunek: Żukowo, Urząd Gminy |
Przystanki: |
---|
Kartuzy |
Żukowo |
Kartuzy |
Od poniedziałku do piątku | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 |