/
Linia 842
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
Objaśnienia:
B
− kurs przez: BędzieszynKierunek: Jagatowo | ||||||
Przystanki: | Km: | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pruszcz Gdański m. | ||||||
0 | 0 | 0 | 0 | |||
1 | 1 | 1 | 1 | |||
2 | 2 | 2 | 2 | |||
2 | 2 | |||||
3 | 3 | |||||
4 | 4 | |||||
2 | 2 | |||||
2 | 2 | |||||
Pruszcz Gdański | ||||||
4 | 4 | |||||
5 | 5 | |||||
6 | 6 | |||||
7 | 7 | |||||
8 | 8 | |||||
8 | 8 | |||||
9 | 9 | |||||
10 | 10 | |||||
11 | 11 | |||||
12 | 12 | |||||
12 | 12 | |||||
13 | 13 | |||||
6 | 14 | |||||
7 | 15 | |||||
8 | 16 | |||||
6 | 8/6 | 14/6 | 16/6 | |||
8 | 8 | 8 | 8 | |||
10 | 10 | 10 | 10 | |||
11 | 11 | 11 | 11 |