/
Linia 842
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej
Objaśnienia:
B
− kurs przez: BędzieszynKierunek: Jagatowo | ||||||
Przystanki: | Km: | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Pruszcz Gdański m. | ||||||
0 | 0 | |||||
1 | 1 | |||||
2 | 2 | |||||
2 | ||||||
3 | ||||||
4 | ||||||
2 | ||||||
2 | ||||||
Pruszcz Gdański | ||||||
4 | ||||||
5 | ||||||
6 | ||||||
7 | ||||||
8 | ||||||
8 | ||||||
8 | ||||||
9 | ||||||
10 | ||||||
11 | ||||||
11 | ||||||
11 | ||||||
6 | 12 | |||||
7 | 13 | |||||
8 | 15 | |||||
8/6 | 14/6 | |||||
8 | 8 | |||||
10 | 10 | |||||
11 | 11 |