/
Linia 859
Od poniedziałku do piątku
Soboty
Linia nie kursuje 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
B
− kurs przez: Będzieszyn, Centrum LogistyczneKierunek: Gdańsk, Dworzec Autobusowy | ||||
Przystanki: | Km: | |||
---|---|---|---|---|
Liniewo | ||||
0 | ||||
1 | ||||
2 | ||||
Nowa Karczma | ||||
4 | ||||
5 | ||||
6 | ||||
7 | ||||
Przywidz | ||||
8 | ||||
10 | ||||
12 | ||||
13/7 | ||||
8 | ||||
9 | ||||
Trąbki Wielkie | ||||
9 | ||||
10 | ||||
11 | ||||
12 | ||||
13 | ||||
13 | ||||
14 | ||||
16 | ||||
17 | ||||
18 | ||||
20 | ||||
18 | ||||
19 | ||||
21 | ||||
Pruszcz Gdański | ||||
23 | ||||
24/21 | ||||
23 | ||||
25 | ||||
26 | ||||
Pruszcz Gdański m. | ||||
27 | ||||
29 | ||||
31 | ||||
32 | ||||
33 | ||||
34 | ||||
35 | ||||
Gdańsk m. | ||||
35 | ||||
36 | ||||
37 | ||||
38 | ||||
41 | ||||
42 | ||||
43 | ||||
43 |