/
Linia 860
Przystanek:
Szumleś Szlachecki, BurowoKierunek:
Kościerzyna, Mazurka Dąbrowskiego (Galeria. Wybickiego 2)Od poniedziałku do piątku
Soboty
Niedziele i święta
Linia nie kursuje 1 XI (Wszystkich Świętych), 25 XII (Boże Narodzenie), 1 I (Nowy Rok) oraz w Niedzielę Wielkanocną
Objaśnienia:
W
− kursuje tylko w okresie wakacji letnich
X
− nie kursuje w okresie wakacji letnich
g
− nie kursuje 24 XII
G
− kurs do: GołuńK
− kurs do: Nowa Karczma