/
Linia 871
Od poniedziałku do piątku
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
S
− kursuje tylko w dni nauki szkolnej
g
− nie kursuje 24 XII
Kierunek: Gdańsk, Dworzec Autobusowy |
Przystanki: |
---|
Cedry Wielkie |
Pruszcz Gdański |
Cedry Wielkie |
Pruszcz Gdański |
Gdańsk m. |