/
Linia 890
Codziennie w okresie wakacji letnich
Objaśnienia:
J
− kurs do Jastrzębiej Góry, przez Władysławowo
P
− kurs przez: Gnieżdżewo, Łebcz, Mieroszyno, Tupadły, Jastrzębia Góra, Rozewie, Chłapowo