/
Linia Płock
Przystanek:
Żuromin, Lidzbarska (stacja Lotos)Kierunek:
Płock, Dworzec AutobusowyPoniedziałki, czwartki, soboty
1705
Kierunek: Płock, Dworzec Autobusowy | |||
Przystanki: | Km: | ||
---|---|---|---|
Bytów | |||
0 | |||
7 | |||
Parchowo | |||
13 | |||
16 | |||
Sulęczyno | |||
24 | |||
29 | |||
Stężyca | |||
38 | |||
49 | |||
Gdańsk m. | |||
107 | |||
Nowy Dwór Gdański | |||
147 | |||
171 | |||
Stary Dzierzgoń | |||
212 | |||
Susz | |||
227 | |||
Iława m. | |||
251 | |||
Lubawa | |||
269 | |||
Lidzbark | |||
298 | |||
Lubowidz | |||
308 | |||
315 | |||
Żuromin | |||
324 | |||
Bieżuń | |||
339 | |||
Rościszewo | |||
350 | |||
Sierpc m. | |||
361 | |||
Płock m. | |||
399 |