Oferty pracy

Stanowisko: pracownik biurowy

Opis stanowiska:

  • sprawne kierowanie procesami logistycznymi i transportowymi,

  • planowanie i prowadzenie bieżących operacji transportowo-logistycznych,

  • przygotowywanie dokumentacji w celu pozyskania licencji i zezwoleń,

  • nawiązywania kontaktów z instytucjami,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie,

  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Miejsce pracy: ul. Sztutowska 16D, 80-711 Gdańsk

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz zgody  na adres: biuro@pks.gdansk.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, ul. 3 Maja 12, 80-802 Gdańsk, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

Klauzula informacyjna RODO dla celów rekrutacji znajduje się na stronie internetowej: http://www.pks.gdansk.pl/o-nas/polityka-prywatnosci/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Stanowisko: mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Gdańsk (ul. Sztutowska)

Wymagania:

– sumienność, uczciwość i zaangażowanie w pracę,

– mile widziane doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

– umowę o pracę na cały etat oraz dobre warunki finansowe,

– szkolenie z obsługi technicznej autobusów,

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w przyjaznym, profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz zgody  na adres: biuro@pks.gdansk.pl lub kontakt telefoniczny
516 008 077.

Klauzula informacyjna dla celów rekrutacji.

Rekrutacja – zgody.