Oferty pracy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Spółka z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: kierowca autobusu.

Opis stanowiska:

  • przewóz osób (transport: miejski, podmiejski i dalekobieżny),
  • dbanie o powierzony sprzęt,
  • dbanie o przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Informacje dotyczące zatrudnienia:

  • umowa zlecenie/o pracę,
  • praca w terenie (siedziba przy ul. 3 Maja 12),
  • praca w różnych godzinach.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. D,
  • ważny kurs kwalifikacji zawodowej na przewóz osób,
  • ważna karta kierowcy,
  • sumienność, uczciwość, dobre podejście do klienta,
  • doświadczenie w prowadzeniu autobusów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV oraz zgody na adres: marketing@pks.gdansk.pl

Klauzula informacyjna RODO dla celów rekrutacji znajduje się na stronie internetowej: https://www.pks.gdansk.pl/o-nas/polityka-prywatnosci/

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, ul. 3 Maja 12, 80-802 Gdańsk, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,