/
Linia 46
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |
Objaśnienia:
L
− kurs przez: Osowo LęborskieKierunek: Cewice, Szkoła | |||
Przystanki: | Km: | ||
---|---|---|---|
Cewice | |||
0,0 | |||
2,1 | |||
4,0 | |||
7,0 | |||
7,5 | |||
8,1 | |||
9,4 | |||
10,1 | |||
10,9 | |||
12,4 | |||
Cewice | |||
13,8 | |||
14,6 | |||
15,3 | |||
16,9 | |||
17,4 | |||
17,8 | |||
19,3 | |||
20,6 | |||
22,7 | |||
28,5 |
Od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej | |
7 | |
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | |
15 | |
16 |