/
Liniowe rozkłady jazdy
Przystanek:
Sopot, Brodwino SzkołaKierunek:
Gdańsk, Centrum Handlowe OsowaOd poniedziałku do piątku | Soboty | ||
13 | 13 | ||
14 | 14 | ||
15 | 15 | ||
16 | 16 | ||
17 | 17 | ||
18 | 18 | ||
19 | 19 | ||
20 | 20 | ||
21 | 21 | ||
22 | 22 |
Linia bezpłatna dla pasażerów.
Linia nie funkcjonuje w dni ustawowo wolne od pracy.
Linia nie funkcjonuje w dni ustawowo wolne od pracy.
Objaśnienia:
G
− kurs do: Gdynia, Myśliwska