/
Liniowe rozkłady jazdy
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 |
Kierunek: Mierzeszyn | |||
Przystanki: | Km: | ||
---|---|---|---|
Przywidz | |||
0,0 | |||
0,6 | |||
1,5 | |||
3,1 | |||
4,5 | |||
4,8 | |||
6,4 | |||
7,8 | |||
9,1 | |||
11,6 | |||
13,5 | |||
Trąbki Wielkie | |||
14,6 | |||
16,0 | |||
16,8 | |||
17,3 |
Od poniedziałku do piątku w dni wolne od nauki szkolnej | |
5 | |
6 | |
7 | |
8 |