/
Od 9.03.2023 r. rusza nowa międzynarodowa linia w relacji Poznań – Mińsk – Poznań .

Z przyjemnością informujemy, że od 9 marca 2023 r. rusza nowa międzynarodowa linia autobusowa w relacji Poznań – Mińsk Poznań . Linia ta będzie obsługiwana przez PKS Gdańsk sp. z o.o. oraz przez Гроднооблавтотранс (GRODNOOBL AUTOTRANS) przewoźników, którzy gwarantują wysoką jakość usług oraz komfort podróży.

Nowa linia autobusowa będzie kursować zgodnie z rozkładem jazdy (klik), umożliwiając łatwe i szybkie połączenie między Poznaniem i Mińskiem. Autobusy będą wyjeżdżały z Poznania rano, a podróżni będą mieli do dyspozycji wygodne i przestronne miejsca siedzące oraz klimatyzację.

Podróżni będą mieli również możliwość korzystania z bezpłatnego Wi-Fi oraz ładowania swoich urządzeń mobilnych w czasie podróży. Przewoźnik zapewni również obsługę bagażową oraz bezpieczną i punktualną podróż.

Linia ta będzie stanowiła doskonałą opcję dla podróżujących z Polski do Białorusi, umożliwiając szybki i bezproblemowy transport pomiędzy tymi dwoma krajami. Cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić naszym klientom wygodną i bezpieczną podróż na tej nowej linii autobusowej.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Cennik (klik)

Rozkład jazdy (klik)