/
Linia Płock
Kierunek: Bytów, Kochanowskiego | |||
Przystanki: | Km: | ||
---|---|---|---|
Płock m. | |||
0 | |||
Sierpc m. | |||
38 | |||
Rościszewo | |||
49 | |||
Bieżuń | |||
60 | |||
Żuromin | |||
75 | |||
Lubowidz | |||
84 | |||
90 | |||
Lidzbark | |||
101 | |||
Lubawa | |||
130 | |||
Iława m. | |||
148 | |||
Susz | |||
172 | |||
Stary Dzierzgoń | |||
187 | |||
227 | |||
Nowy Dwór Gdański | |||
252 | |||
Gdańsk m. | |||
291 | |||
350 | |||
Stężyca | |||
361 | |||
Sulęczyno | |||
370 | |||
374 | |||
Parchowo | |||
382 | |||
386 | |||
Bytów | |||
392 | |||
399 |